Network and Telecommunication Systems Integrator
A A A

Oferta

Oferta

Nasza oferta obejmuje działania w obszarach takich jak: telekomunikacja (dostęp do Internetu, transmisji danych, punkt wymiany ruchu, itp.), Centrum Danych (kolokację, hosting, VPS, serwery dedykowane, domeny, itp.)

Telekomunikacja
Komunikacja scala świat. Przekaz ma dotrzeć od nadawcy do odbiorcy szybko, w całości, nie zniekształcony. Internet i telefonia komórkowa to dziś standard. W każdej chwili i miejscu możemy mieć kontakt ze światem. Chcemy tego kontaktu i go potrzebujemy. Dlatego NETAKOR pomaga łączyć, oferując najnowsze rozwiązania w zakresie technologii przewodowych, bezprzewodowych i multimediów obejmujące również usługi w oparciu o łącza analogowe, cyfrowe oraz w technologii VoIP. Tworzymy własną infrastrukturę, gwarantując odpowiednią przepustowość, efektywność i niezawodność. Oferujemy również usługi typu „indoor” polecane dla właścicieli hoteli, biur, czy obiektów handlowych – realizujemy w obiektach systemy instalacji antenowych do dystrybucji sygnałów telefonii komórkowej w różnych standardach GSM, UMTS, czy LTE. Wiemy jak zapewnić biznesowe standardy obsługi inżynieryjnej, skrojone pod potrzeby klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę i nadzór nad stworzonymi sieciami telekomunikacyjnymi.

Centrum Danych
Centrum danych to nie jest po prostu serwerownia. Najważniejsze jest by cenne dane, niezawodność systemu i szybkość działania – czyli wszystko, czego wymagamy od serwera, od którego zależy przecież projekt biznesowy miało odpowiednie wsparcie. Funkcjonalność całego systemu nie zależy tylko od jakości jednostki centralnej, ale w równej mierze od odpowiednich warunków i optymalnego doboru urządzeń wspomagających. Profesjonalne Data Center składa się w związku z tym pomieszczeń technicznych dla komponentów UPS , zasilania, łączności, czy wreszcie chłodzenia i wentylacji. Tylko odpowiedni dobór i układ wszystkich składowych Waszego centrum danych zapewni niezawodność, uprości serwisowanie, zapewni stabilność i bezpieczeństwo działania całego systemu. Oferujemy również długoterminową opiekę nad stworzonymi przez nas centrami danych, monitoring oraz optymalizowanie i ulepszanie jednostek. Wybierasz nasze usługi i spisz spokojnie, a Twój biznes działa bez sieciowych wpadek.

KolokacjaTwoja firma nie posiada własnego centrum danych? Nie ma problemu. Z pomocą przychodzi oferowana przez NETAKOR usługa kolokacji, czyli umieszczenie serwerów i macierzy dyskowych będących własnością klienta w serwerowni należącej do nas. To dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie posiadają własnej infrastruktury Data Center. Usługa kolokacji to konieczność poniesienia kosztów inwestycyjnych, ale to rozwiązanie tańsze niż budowa własnego centrum danych czy inwestycja w samą nawet serwerownię. Jeśli posiadana przez firmę serwerownia nie spełnia norm, a przedsiębiorca nie ma potrzeby rozwijania własnego Data Center kolokacja zwiększy pożądany poziom bezpieczeństwa, dostępności i niezawodność danych i całego systemu bez konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych w powierzchnię serwerowni oraz nie ukrywajmy, kosztowną infrastrukturę. Dzięki kolokacji mamy również możliwość szybkiego i łatwego utworzenia lokalizacji kopii zapasowej systemu klienta, a nawet zapasowego centrum danych. To oznacza niezawodność. Twój biznes nie przestanie pracować nawet na chwilę.

Serwery dedykowaneCzym jest taki serwer? Serwer dedykowany to po prostu oddzielny komputer, który służy jako serwer dla jednego Klienta. Wymagającego Klienta profesjonalisty. Najczęściej mamy do czynienia z serwerami współdzielonymi. Korzystanie z serwera dedykowanego oznacza, że Klient będzie mógł wykorzystać maksymalną ilość zasobów tego serwera i wszystkie jego narzędzia jak na przykład poczta e-mail, czy strony WWW będą w jednym miejscu. Jak wspomnieliśmy taki serwer to rozwiązanie dla profesjonalnych użytkowników i NETAKOR obejmie go kompleksowym zakresem specjalistycznego wsparcia. Serwer dedykowany to optymalna wydajność, duże zasoby, niezależność, maksimum swobody w zarządzaniu, najwyższa prędkość, pełne bezpieczeństwo i wsparcie administratorów. Dodatkowe atuty takiego rozwiązania to możliwość instalacji oprogramowania i konfiguracji systemu operacyjnego dostosowanego do potrzeb klienta. Po prostu sprawdź NETAKOR.

VPSSerwer VPS to również serwer dedykowany, tylko wirtualny. Pozwala na wykonywanie praktycznie wszystkich operacji jak na serwerze dedykowanym. Klient ma wszystko pod kontrolą, bo w istocie jest administratorem swojego serwera, ma możliwość instalowania własnych aplikacji i konfigurowania ich według własnego zapotrzebowania. Serwer VPS ma własny system plików, procesów, użytkowników, aplikacji. To gwarant pełnej kontrolę nad aplikacjami i zasobami serwera. Oferujemy najlepsze serwery VPS w stosunku do ceny. Serwer VPS jest tańszy niż serwer dedykowany, a daje bardzo duże możliwości. Możliwe jest takie dobranie serwera VPS, że ma on wydajność większą niż podstawowe serwery dedykowane. Limit transferu dostosowujemy do potrzeb klienta, ale jeśli pojawi się potrzeba większej mocy i możliwości nie ma problemu. Przygotowując naszą ofertę serwerów wiedzieliśmy, że klienci będą się rozwijać, a my nadążymy za ich potrzebami. To dla nas oczywiste. Doradzimy, czy zacząć od taniego pakietu VPS czy od razu zacząć od dużych mocy i wydajności. Zadzwoń.

HostingJeśli serwer dedykowany to rozwiązanie zbyt drogie albo niepotrzebne, bo i tak nie wykorzystasz jego możliwości, masz rację. Zawsze wybieramy optymalizację kosztów i sprzętu. Wybierz po prostu hosting WWW rozwiązanie tańsze, ale również oferujące wiele możliwości. Hosting to podstawa funkcjonowania w sieci. Oferta hostingowa NETAKOR pozwala klientom na wybór najlepszego w stosunku do ich potrzeb rozwiązania do utrzymania strony WWW w sieci. Gotowe pakiety się nie sprawdzają. Zawsze zaczynamy od rozmowy i poznania profilu działalności klienta, abyśmy mogli zaproponować to czego dokładnie potrzebuje. Aby strona internetowa mogła działać, musi obsługiwać ją serwer. Hosting to nic innego, jak udostępnienie miejsca na pracującym nieustannie, podłączonym do Internetu komputerze, czyli serwerze. Bezawaryjne działania serwera, to sprawna, dostępna strona WWW i zadowolenie korzystających z niej osób. Dlatego, choć to najłatwiejszy sposób zaistnienia w sieci hosting trzeba wybrać ze szczególną uwagą.

Domeny

Domena w dzisiejszym świecie to jak adres domu, firmy. Jeśli jej nie masz klienci nie wiedzą jak do ciebie trafić.

Za naszym pośrednictwem sprawdzisz nazwę domeny, zarejestrujesz jeśli jest wolna, przetransferujesz od innego operatora.

Nie pozwolimy byś stracił adres.

Jeśli posiadasz dostęp, zaloguj się bezpośrednio do Panelu Domen domeny.netakor.com.pl

Używamy

centos
ispconfig
lms
mikrotik
debian
owncloud
ubnt
vyos
xenserver
zimbra
nagios
openvz
mspcontrol
zabbix
cwp
mysql
cacti
openvpn
asf
bacula
kvm
mariadb
nextcloud
odoo
openmediavault
ceph
ovirt
nginx
webmin
postgresql
proxmox
vesta
openstack
pfsense
virtualmin
phpmyadmin
le
aws
azure
docker
gcp
kubernetes
gns3
frr