Network and Telecommunication Systems Integrator
A A A

Usługi

Usługi
Nasza firma świadczy usługi w zakresie outsourcingu IT, administracji serwerami i sieciami komputerowymi. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam podejść profesjonlanie do każdego zlecenia. Czy to małe firmy z kilkoma komputerami czy duże przedsiębiorstwa z wieloma oddziałami.

Outsourcing IT
Optymalizacja wydatków i obniżenie kosztów operacyjnych to ważny problem w każdym przedsiębiorstwie. Koszty technologiczne zakupu i utrzymania infrastruktury IT są spore. Niemniej w świecie globalnej wioski nie ma innego wyjścia. Trzeba inwestować, żeby nie wypaść z gry, czy w ogóle w grze uczestniczyć. Dzięki outsourcingowi klient może skoncentrować się na skutecznej realizacji własnych biznesowych celów, a sprawy technologiczne IT zostawić specjalistom z NETAKOR. Opiekujemy się całymi systemami pod kątem optymalizacji, wydajności, rozbudowy, modyfikacji sieci, dostępu do najnowocześniejszych technologii – to wszystko składa się na niezawodną pracę firmy. Unikniesz nietrafionych decyzji oddając swoją infrastrukturę IT prawdziwym fachowcom w tej dziedzinie. Dostępność 24 godziny na dobę doceni firma, jej klienci i kontrahenci. Dzięki naszemu doświadczeniu i usług z wykorzystaniem zaawansowanej infrastruktury informatycznej szybko i skutecznie reagujemy na awarie i problemy techniczne.
Outsourcing IT to spokojny sen przedsiębiorcy - ryzyko przejmujemy na siebie.

Administracja serweramiSerwer to serce sieci. Odpowiednio działająca platforma serwerowa jest niezbędna do tego, aby przedsiębiorstwo mogło sprawnie i wydajnie funkcjonować. Zarządzaniem serwerami zajmujemy się od ponad 10 lat. Posiadamy doświadczenie w obsłudze systemów. Objęte opieką serwery monitorujemy 24 godziny na dobę, możemy więc reagować jeszcze zanim pojawią się zauważalne utrudnienia dla użytkowników. Oferujemy też usługę automatycznej zdalnej kopii zapasowej, co ochroni Twoje dane nie tylko przed awarią, ale też przed przypadkowym usunięciem lub modyfikacją. Wdrożenie środowiska serwerowego to trudne zadanie, które wymaga wysokich kwalifikacji. Warto powierzyć je specjalistom. Bardzo istotne jest odpowiedni dobór technologii serwerowych - platforma musi być optymalna i dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa. Odpowiednie wdrożenie środowiska serwerowego nie jest prostym procesem. Tylko wykwalifikowani specjaliści są w stanie bezproblemowo go przeprowadzić i jednocześnie wyeliminować zagrożenia.

Administracja sieciamiBezpieczna, niezawodna i ciągła transmisja danych – bez tego nie da się dzisiaj prowadzić żadnego biznesowego projektu. Istnieje wiele rodzajów oprogramowania oraz sprzętu wspomagającego zarządzanie sieciami komputerowymi. Wybieramy te optymalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wdrażając usługi sieciowe wykorzystujemy sprzęt renomowanych firm. Skorzystaj z naszych rozwiązań, a Twoja sieć będzie działać stabilnie, wydajnie oraz bezpiecznie. To trzy filary niezawodnej sieci - pewność ciągłego dostępu, zabezpieczeniu sieci przed nieproszonymi gośćmi i likwidacja wąskich sieciowych gardeł. Oferujemy pełny pakiet usług: projektujemy i wdrażamy sieci WAN / LAN / MAN, odpowiednio dobieramy instalujemy i konfigurujemy urządzenia peryferyjne, terminale, routery, urządzenia typu switch, zapewniamy ciągły monitoring sieci, diagnozujemy i lokalizujemy usterki, proponując optymalne rozwiązania, wdrażamy sieci przewodowe, bezprzewodowe i zapewniamy najwyższej klasy oprogramowanie antywirusowe.
NETAKOR - równowaga w systemie.

Używamy

centos
ispconfig
lms
mikrotik
debian
owncloud
ubnt
vyos
xenserver
zimbra
nagios
openvz
mspcontrol
zabbix
cwp
mysql
cacti
openvpn
asf
bacula
kvm
mariadb
nextcloud
odoo
openmediavault
ceph
ovirt
nginx
webmin
postgresql
proxmox
vesta
openstack
pfsense
virtualmin
phpmyadmin
le
aws
azure
docker
gcp
kubernetes
gns3
frr